Svet-Stranek.cz
VÍTÁM VÁS NA SVÉM WEBU-- PROVOZ ZRUŠEN
LEVNÉ KVALITNÍ KVĚTINY MARTINA

PORADENSTVÍ A VŠE KOLEM SVATBY:VÍTÁM VÁS NA SVÉM WEBU-- PROVOZ ZRUŠEN

PORADENSTVÍ A VŠE KOLEM SVATBY

ZNÁTE JAKÉ JSOU SVATBY JDOUCÍ PO SOBĚ???


A je to . Svatební veselí uběhlo , koláčky zbaštěný , fotky znáte nazpamět, víkend střídá týden a týden víkend a najednou rok je pryč.

Máte první výročí svatby. I přes rozmnožení chytrých telefonů z praxe znám, že drahé polovičky zapomenou a shání kytice na poslední chvíle. Ale jaký význam má výročí prvního roku ???

1.ROK Bavlněná svatba
No první rok je fajn , říká se mu bavlněný. Dle dostupných pramenů se mu tak říká podle toho , že si v tento den měníte bavlněné kapesníky.
Jiné prameny zase říkají , že tento rok ačkoliv se učíte spolu žít ( ikdyž v dnešní době většinou páry spolu žijí již před svatbou ) je časem krásného usmiřovaní a romantických večerů. :-D. 

2.ROK Papírová svatba 
A další rok je opět za námi .... tomuto roku se říká papírová svatba.
Budto , že si manželé dávají dárky z papíru například knihy nebo pouštějí lodičky z papíru . Květina doplněná nádhernou knihou s psaným veršováním na míru Vaší lásky. ( Na přání Vám zveršuji vše co si přejete ) 

3.ROK Kožená svatba
Tak proč se tomuto roku říká kožená o tom kolují takové řeči , že ani nemusím popisovat jaké. Každému je to jasné. Každopádně  v tomto výročí se dávají dárky s kůže . :-D .....hmmmmm Představte si oblíbenou květinu Vaší ženy doplněnou něčím koženým :-D a nemusí to být jen kozačky :-d4.Rok  Květinová svatba
Pánově od tohoto roku by jste měli už mít naučeno nosit své ženě květiny :-D. Takže přijde s pořádným pugetem či úžasnou květinou v květináči . :-D 

5.Rok Dřevěná svatba
Dřevo užásný doplněk do bytu či domu, venku zahřeje, domov ozdobí, ženu  potěší. Takže o toto výročí dávejte vše co je ze dřeva .  Taková dřevěná soška či přívěsek ozdobený květinou je to pravé.


6.Rok Železná svatba
TEnto rok Vám připomíná, že Váš svazek je pevný jako kov, železo , mrkněte na své prstýnky, sliby a radost z blízkosti své lásky. Tento rok se dává drobnost z kovu co takový přívěsek k prstenu , zabalený jako překvapení v romantické kytici??:-D a další přístě:-D 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK