Svet-Stranek.cz
VÍTÁM VÁS NA SVÉM WEBU-- PROVOZ ZRUŠEN
LEVNÉ KVALITNÍ KVĚTINY MARTINA

SVATBY ,FOTO,JAK to u mne chodí.....děkuji za Vaši návštěvu:VÍTÁM VÁS NA SVÉM WEBU-- PROVOZ ZRUŠEN

SVATBY ,FOTO,JAK to u mne chodí.....děkuji za Vaši návštěvu

HLAVNÍ NÁPLNÍ MARTINY ČECHALOVÉ JSOU SVATBY. ZEJMÉNE SVATEBNÍ KYTICE PRO NEVĚSTU.

KE KAŽDÉ NEVĚSTĚ PŘISTUPUJI NAPROSTO PROFESIONÁLNĚ, INDIVUDUÁLNĚ A LASKAVĚ.
POSKYTUJI PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP, VČETNĚ BAREVNÉ TYPOLOGIE, NENASAZUJI CENY JEN PROTO , ŽE SE JEDNÁ O SVATBU .

VYCHÁZÍM VSTŘÍC FINANČNÍM MOŽNOSTEM NEVĚSTY ANIŽ BY UTRPĚLA KVALITA KVĚTIN NEBO KRÁSA SVATEBNÍ KYTICE NEBO SVATEBNÍ VÝZDOBY .. :-D ))).774869814

PROSÍM VEŠKERÉ KOPÍROVÁNÍ JE MOŽNÉ JEN S VÝSLOVNÝM PÍSEMNÝM SOUHLASEM M.ČECHALOVÉ. VDŠKERÉ JEJÍ VAZBA JE CHRÁNĚNA OCHRANOU ZNÁMKOU, JINAK SE JEDNÁ O TRESTNÝ ČIN. DĚKUJI VŠEM :-D

Svatba je pro každou něvestu veliká událost.


Aby jste si  příjemně a v klidu užila  přípravy na svatbu jsem  tu já s mojí  pomocí.

Nevěstě pomůžu nejen s výběrem květin  , vazbou kytice, ale též jí poradím , aby kytice ladila s jejími šaty, barevnou typologií nevěsty, jejím vkusem ,stylem a povahou.
                
 Dále ji samozřejmě pomůžu vybrat  tvar kytice, výzdobustolů,auta, s výzdobou restaurace či kostela, prostě se vším co se týká dekorace a výzdoby kolem svatby.Korzáže pro ženicha ( na klopu) připravuji vždy stejnou s kyticí nevěsty.  
Vždy se držím přání  a představ nevěsty, pokud by něco neladilo nevěste stím poradím a vždy najdeme jen to nejlepší pro ní a její krásný svatební den.
F601643
F601637F601638
F601625F601634

Respektuji finanční možnosti každé nevěsty . I přesto jsou její květiny i výzdoba krásné, naprosto čerstvé a bohaté. Zkrátka i za méně peněz se dá vytvořit dost muziky :-D .   


Bez problémů  radím i s přípravou svatby to znamená s její organizací.
NETRADIČNÍ ZDOBENÍ SVATEB
F563829F599641F601626F601629
Mám bohaté zkušenosti i se svatbami netradičními. Např. kdy dekorací byly různé tvary a velikosti lahví doplněné kopretinami a chryzamtémami. Ač to může znít, že tato dekorace a svatba byla až divná, tak rozhodně byla krásná a romantická. Lahve byly rozestavěny kolem schodů , cesty, židlí , zdobily stoly , ale například zdobily i altánek , kde byly i zavěšené.

Jiná svatba byla zase zdobena pískem , kdy dekorace byly pískové a květiny tomu byly přizpůsobeny, další dekorace byla zase v havajském stylu, jiná zase v zěmědělském. Zde se používali dekorace ze zemědělství včetně traktoru a jiného.
Výčet různých dekorací je veliký a bylo by popsáno mnoho stránek, proto zde ponecháme pouze tyto . Další můžete vidět při osobní schůzce.
TRADIČNÍ ZDOBENÍ SVATEBF601630F599640
F599639F601625F601627F601645F601646F601647
F601648F601634
F601635F601636F601643

I ti co mají rádi klasické svatební kytice či výzdobu stolů nepřijdou zkrátka.
Protože i klasické svatební kytice a výzdoby mohou být velice krásné. A to dokonce z již dnes velice opomíjených karafiátů . Z každé květiny a materiálu se dá vykouzlit nádherná kytice a výzdoba. Množství fotek jak se dá vše nazdobit a vyzdobit je opravdu mnoho. Proto sem dávám jen některé . Nicméně pro každou nevěstu připravuji originál výzdobu i způsob zdobení.


F601637F601638F601640


FINANČNÍ MODUL

F601629Každé nevěstě vycházím vstříc i po finanční stránce. Není problém připravit krásnou květinovou výzdobu pro stočlenou svatbu klidně i za opravdu nízký peníz.   


Samozřejmně zde nepoužijeme orchideje , které jsou výrazně dražší než jiné květiny, ale při jedné z těchto svateb byly použity růže, gerbery, karafiátky, tulipány, alstromélie a jiné. Prostě co která nevěsta má ráda.S každou něvestou vše probere osobně přímo p.Čechalová. Probere sní jaké má představy, co se jí líbí, co má ráda, v jakém duchu si přeje svatbu , jaké má šaty, jaký bude mít účes, jaké má ráda barvy. Po té p.Čechalová zhodnotí a najde odstíny barev(které má nevěsta nejradši ) , tak aby odpovídali barevné typologii nevěsty, též jejímu vkusu a přání.

V závěru s nevěstou probere finanční stránku a nabídne různé květiny , tvary vazby květin, výzdobu místa kde bude svatba . Vše navrhuje tak aby bylo jak se říká za málo peněz hodně muziky. :-D.Samozřejmností je, že svatbu a vše kolem připravuje a hlídá osobně p.Čechalová. Pracujeme s čímkoliv a kdekoliv. Tel.774869814,Email-kytkymartinacechalova@seznam.cz ................těším se na Vás Vaše floristka Martina Čechalová F601638
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK